Відповідно до п. 7.2. Договору «Про надання телекомунікаційних послуг» списання грошових коштів за телекомунікаційні послуги за Договором здійснюються Оператором першого числа кожного календарного місяця відповідно до Тарифів Оператора шляхом списання грошових коштів з особового рахунку Абонента.

Звертаємо увагу Абонентів на те, що у випадку внесення на особовий рахунок коштів в розмірі більшому від розміру необхідному для списання грошових коштів згідно п.7.2. Договору залишок коштів на особовому рахунку Абонента не являється авансовою оплатою за телекомунікаційні послуги на наступні періоди.


Просимо абонентів, під час карантину, при можливості, оплачувати послуги в онлайн-режимі.
Оплата абонплати можлива:
- на нашій веб-сторінці (www.tvoptimum.net.ua) – пункт «Сплатити». Тут Ви можете оплатити карткою будь-якого банку (не тільки Приватбанку);
- за допомогою додатку Приват24;
- у будь-якому терміналі Приватбанку.
- або особисто у нашому офісі за адресою Сечені, 4.

Під час карантину, в офісі може знаходитися лише ОДИН абонент!!! Вхід лише при наявності медичної маски!!! Обов’язкова дезинфекція рук!!! Наявність дезинфектора забезпечуємо.
Важливо!!! Абоненти, які користуються нашою послугою телебачення, зверніть увагу на те, що оплата послуг - надання доступу до Інтернету та телебачення, здійснюється за різними особовими рахунками. Ці особові рахунки знаходяться на звороті картки, яку Ви отримали в офісі. У разі відсутності такої картки – звертайтеся за телефоном або скористайтеся електронною поштою.
У випадку, якщо під час карантину, Ви не маєте можливості здійснити оплату послуг – будь-ласка обов’язково повідомте нас про це, так ми зможемо узгодити з Вами відтермінування платежів. На даний момент, наш службовий телефон завантажений, тому просимо Вашого терпіння.
Наші контакти: +380 99 555 37 39
tvoptimum.beregovo@gmail.com


tvoptimum logo300

Інтернет-провайдер ТвОптимум  створений у червні 2015 року. За своїми ідеями, щоденній роботі являє собою компанію надійних працівників та операторів довершеної технології.

Команда ТвОптимум прагне забезпечувати у м. Берегове  обслуговування високого рівня для дедалі ширшого кола осіб, які цікавляться Інтернетом. 

Ми хочемо, щоб серед наших послуг усі- як приватні особи, малі підприємці, так і суб’єкти середнього та великого підприємництва- знайшли  для себе відповідні можливості. Наші системи обслуговуються такими людьми, якими керує відданість щодо інтернет-комунікації та постійний професійний розвиток. Стабільна технічна підтримка та високий професіоналізм наших співробітників забезпечує послугу виняткового рівня. Ця молода амбіційна  команда є гарантією того, щоб динамічний  розвиток  фірми залишився незмінним. Обсяг оптичної мережі гарантуватиме, щоб  користування  інтернет-послугами високопропускної здатності не було перешкодою для установ, домашніх господарств та підприємств.

Наша мета: постійний технологічний розвиток та розширення зон обслуговування, постійне забезпечення  високоякісних інтернет-послуг для наших клієнтів, а також подальше розширення клієнтського кола.