tvoptimum logo300

Інтернет-провайдер ТвОптимум  створений у червні 2015 року. За своїми ідеями, щоденній роботі являє собою компанію надійних працівників та операторів довершеної технології.

Команда ТвОптимум прагне забезпечувати у м. Берегове  обслуговування високого рівня для дедалі ширшого кола осіб, які цікавляться Інтернетом. 

Ми хочемо, щоб серед наших послуг усі- як приватні особи, малі підприємці, так і суб’єкти середнього та великого підприємництва- знайшли  для себе відповідні можливості. Наші системи обслуговуються такими людьми, якими керує відданість щодо інтернет-комунікації та постійний професійний розвиток. Стабільна технічна підтримка та високий професіоналізм наших співробітників забезпечує послугу виняткового рівня. Ця молода амбіційна  команда є гарантією того, щоб динамічний  розвиток  фірми залишився незмінним. Обсяг оптичної мережі гарантуватиме, щоб  користування  інтернет-послугами високопропускної здатності не було перешкодою для установ, домашніх господарств та підприємств.

Наша мета: постійний технологічний розвиток та розширення зон обслуговування, постійне забезпечення  високоякісних інтернет-послуг для наших клієнтів, а також подальше розширення клієнтського кола.

 

 

 

Написати нам

captcha
Перезавантажити