Відповідно до п. 7.2. Договору «Про надання телекомунікаційних послуг» списання грошових коштів за телекомунікаційні послуги за Договором здійснюються Оператором першого числа кожного календарного місяця відповідно до Тарифів Оператора шляхом списання грошових коштів з особового рахунку Абонента.

Звертаємо увагу Абонентів на те, що у випадку внесення на особовий рахунок коштів в розмірі більшому від розміру необхідному для списання грошових коштів згідно п.7.2. Договору залишок коштів на особовому рахунку Абонента не являється авансовою оплатою за телекомунікаційні послуги на наступні періоди.


Просимо абонентів, під час карантину, при можливості, оплачувати послуги в онлайн-режимі.
Оплата абонплати можлива:
- на нашій веб-сторінці (www.tvoptimum.net.ua) – пункт «Сплатити». Тут Ви можете оплатити карткою будь-якого банку (не тільки Приватбанку);
- за допомогою додатку Приват24;
- у будь-якому терміналі Приватбанку.
- або особисто у нашому офісі за адресою Сечені, 4.

Під час карантину, в офісі може знаходитися лише ОДИН абонент!!! Вхід лише при наявності медичної маски!!! Обов’язкова дезинфекція рук!!! Наявність дезинфектора забезпечуємо.
Важливо!!! Абоненти, які користуються нашою послугою телебачення, зверніть увагу на те, що оплата послуг - надання доступу до Інтернету та телебачення, здійснюється за різними особовими рахунками. Ці особові рахунки знаходяться на звороті картки, яку Ви отримали в офісі. У разі відсутності такої картки – звертайтеся за телефоном або скористайтеся електронною поштою.
У випадку, якщо під час карантину, Ви не маєте можливості здійснити оплату послуг – будь-ласка обов’язково повідомте нас про це, так ми зможемо узгодити з Вами відтермінування платежів. На даний момент, наш службовий телефон завантажений, тому просимо Вашого терпіння.
Наші контакти: +380 99 555 37 39
tvoptimum.beregovo@gmail.com

 

Україна, 90202, Закарпатськаобласть

Берегівський район, м. Берегово,

вул. Сечені, буд 4.

Тел.: +380995553739 +380963695066

Ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Напишіть нам!
Закажіть послугу, або напишіть нам через цю контактну форму.